Random Heroes 1.4.1 (Android)

Random Heroes

Random Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ravenous Games'in lokomotif oyunlarından biri olan Random Heroes, retro sevenlerin uzun zamandır aradığı shooter oyunu olarak başarılı bir çizgide ilerliyor.

Ravenous Games yapımı bir aksiyon oyunu olan Random Heroes, Mega Man'e benzerliği ile dikkat çekiyor. Ücretsiz olan bu sidescroller oyununda amacınız zombie ordularını yok etmek. Oyunu oynadıkça kazandığınız puanlar aracılığıyla yeni silahlar almanız mümkün olduğu gibi elinizdeki silahları da güçlendirmeniz mümkün. Bununla birlikte oynadığınız karakterleri de toplanan paralarla değiştirmeniz mümkün. Yeni karakterlerin bazıları başlangıçta oynadığınız elemandan daha güçlü, daha hızlı veya daha dayanıklı. Bu sebeple oyun boyunca savaşacağınız 40 küsur bölüm içersinde nasıl gelişmek istediğinize kendiniz karar vermelisiniz.

Oyunda para toplamak sizin için uzun bir uğraş olacaksa oyundaki paraları oyun içi satın alma opsiyonuyla da edinebiliyorsunuz. Ne var ki oyun bu opsiyonu kullanmadan oynanabiliyor ve bana soracak olursanız biraz sabır ve emek isteyen oyun tarzı, hazır tepside sunulmuş ekstralarla oynamaktan çok daha zevkli. Oyundaki silah ve karakter değiştirme mekanizmaları imkansız fiyat bariyerlerine sahip değiller. Yapmanız gereken tek şey bölüm içi gizli yerleri keşfedip, her rakibi öldürüp tüm puan veren eşaları toplamak.

Random Heroes'ta sizi bekleyen şeyler şu şekilde:
40'tan fazla aksiyon dolu bölüm
24 farklı karakter seçeneği
17 farklı silah

Bununla birlikte elde ettiğiniz başarıları sosyal medya'da paylaşmaktan hoşlanıyorsanız Google Play Achievement sistemi bu isteğinizi yerine getiriyor.