Ravenhill: Hidden Mystery 1.1.0 (Android)

Ravenhill: Hidden Mystery

Ravenhill: Hidden Mystery
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Macera dolu eşsiz bir oyun sizleri bekliyor.

Kendinizi eşsiz bir maceranın içinde bulacağınız Ravenhill: Hidden Mystery, Android ve İOS sürüme sahip tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde oynayabileceğiniz sıra dışı bir oyundur.

Kaliteli görüntü efektleri ve etkileyici grafik tasarımı ile sıkılmadan oynayabileceğiniz bu oyunda, heyecan verici maceralar sizleri bekliyor. Oyunda asıl amaç bir anda hayalet kasabaya dönüşen gizemli yerlerin sırlarını çözmektir.  Kasaba sakinlerinin nerede olduğunu ve bu olayın arkasında kimlerin olduğunu bulmalısınız. Esrarengiz olayları çözerek zorlu görevleri yerine getirmelisiniz.

Oyun içerisinde birbirinden gizemli onlarca farklı kasaba ve bölüm yer almaktadır. Büyüleyici animasyonlar ve canlı sahnelerin yanı sıra, birbirinden farklı birçok avatar modeli bulunmaktadır.  Ayrıca 43 farklı koleksiyon nesnesi ve onlarca farklı oyun moduna ulaşabilirsiniz. Dilerseniz çoklu mod seçeneği ile arkadaşlarınızla birlikte omuz omuza oynayabilirsiniz. 

İlginç nesneler bularak yeni konumların kilidini açabileceğiniz ve eşsiz bir koleksiyon yapabileceğiniz Ravenhill: Hidden Mystery, ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz macera dolu bir oyun olarak dikkat çekmektedir. Sizlerde macera tutkunuysanız bu oyun ile keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

YORUMLAR