Real Football 1.1.2 (Android)

Real Football

Real Football
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Football, kendi takımınızı kurmanızı, yönetmenizi ve geliştirmenizi amaçlayan bir futbol oyunudur.

Real Football, mobil futbol oyunu sevenlerin yeni gözdesi olacak. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Real Football, sadece 29 MB'lık bir boyuta sahip. Bu yüzden diğer futbol oyunları gibi fazla yer kaplamıyor. Boyutu küçük olmasına rağmen Real Football'ın teknik özelliklerini ise çok seveceksiniz.

Real Football ile kendi takımınızı kurun ve kendi oyuncularınızı seçin. Birbirinden güzel tasarlanmış oyuncu grafikleri ve stadyum görüntüleriyle birlikte Real Football oyunu oldukça hoşunuza gidecek. Maç sırasında kulağınıza gelecek olan ses efektleri ise oyunu tam anlamıyla bütünleştirmiş.

Oldukça düşük boyuta sahip olan Real Football oyununu indirdikten sonra kendi takımınızı kurmalı ve takımınıza uygun oyuncular bulmalısınız. Daha sonra oyuncularınızı geliştirmeli ve onları maça uygun hale getirmeniz gerekiyor. Real Football ‘da her oyuncunun farklı bir gücü ve yeteneği bulunmakta. Bu yüzden maç kadrosu kurarken doğru seçimler yapmanız oldukça önemli. Eğer yeteri kadar başarılı kadro kuramazsanız takımınızın yenilgileri sizi bunaltabilir.

Bir menajerlik oyunu olan Real Football, yapay zekası ve grafikleriyle tam anlamıyla oturmuş durumda. Eğer stadyum sesini duymadan uyuyamıyorsanız, Real Football'ı hemen şimdi indirin ve düşük boyuta sahip futbol oyunu onama keyfini yaşayın.

YORUMLAR