Real Skate 3D 1.3 (Android)

Real Skate 3D

1.3
Real Skate 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Skate 3D, Android cihazları üzerinde kaykay sürmek isteyenlerin ücretsiz olarak oynayabileceği eğlenceli bir Android kaykay oyunu.

Real Skate 3D, kaykay heyecanını hem sokaklarda hem de Android cihazları üzerinde yaşamak isteyen oyuncular için geliştirilen eğlenceli ve ücretsiz bir Android kaykay oyunu.

Kaykaycıyı kontrol ederek istediğiniz tüm tehlikeli kaykay hareketlerini yapabileceğiniz Real Skate 3D'nin hem grafikleri hem de oynanışı oldukça iyi.

Milyonu aşan indirme sayısıyla kaykay oyunları arasında en iyilerden bir tanesi olan bu oyunda 3 boyutlu grafikler sayesinde yapacağınız kaykay hareketlerine daha çok hakim olabiliyorsunuz.

Kaykay pisti üzerinde çalışacağınız ve yarışacağınız oyunda kafanızda olan pek çok kayklay hareketini gerçekleştirmeniz mümkün. Fakat oyunu indirip yükledikten sonra bir süre alışana kadar oynamanızı ve sonrasında hareketleri denemeye başlamanızı tavsiye ederim.

20 farklı kaykay modeli arasından kendinize bir kaykay seçerek oynayacağınız oyunda tamamlamanız gereken 150'den fazla görev bulunuyor. Bu görevleri teker teker yerine getirerek hem oyunda daha hızlı alışabilir hem de bir süre sonra kaykay ustası olabilirsiniz.