Really Bad Chess 1.1.2 (Android)

Really Bad Chess

Really Bad Chess
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Really Bad Chess Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen sıra dışı bir satranç oyunudur.

Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerde oynanabilen Really Bad Chess, ilk bakışta bir satranç oyunu gibi görünebilir. Ancak bu oyun satrancın kurallarıyla birazcık oynuyor.

Really Bad Chess oyununda, klasik satranç oyununun kuralları oynanış sırasında uygulanıyor ancak taşların yerleri ve sayıları ile ilgili değişiklikler yapılmış durumda. Oyun tahtasındaki kare sayıları ve toplam taş sayıları klasik satranç oyunuyla aynı iken taşların türlerine göre sıralanışı tamamen rastgele olarak dağılmış durumda.

Ayrıca satranç taşlarının türleri de tamamen karışık olarak dağılım gösteriyor. Örneğin klasik satranca göre her oyuncunun bir Vezir’i olması gerekirken, Really Bad Chess’te bu sayı şansa kalmış. Bir oyuncu üç Vezir ile oynarken rakibi tek Vezir ile oynayabilir. Böylelikle Really Bad Chess, ilginç bir satranç deneyimi sunuyor.

Ücretsiz sürümde kullanıcılar yapay zekaya karşı oynarken oyun içi satın almalarla iki kullanıcı karşılıklı maç yapabiliyor. Ayrıca satın almalar vasıtasıyla oyun tahtasının renkleri de özelleştirilebiliyor.

YORUMLAR