RebirthM 1.00.0086 (Android)
RebirthM
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RebirthM, PC MMORPG oyunları aratmıyor.

RebirthM, PC’de oynanan MMORPG oyunların kalitesinde, genişleyen bir açık dünya sunan kaliteli bir yapım. Android platformunda 100MB altı en iyi devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunları arasında. Farklı türde karakterleri bünyesinde barındıran oyun, boyutuna göre muhteşem ötesi görseller, savaş sahneleri sunuyor. Türü sevenler için tavsiye ederim. İndirmesi de oynaması da ücretsiz!

Çeşitli görevlerle ilerleyen sürükleyici ve orijinal hikaye, yüksek kalitede grafikler, hızlı heyecan verici savaşlar, gerçek oyuncularla birebir savaşmayı da içeren farklı modlar, oyuncuları birbirine bağlan lonca sistemiyle dikkat çeken RebirthM, Güney Koreli oyun geliştiricisi Caret Games’in. Unity oyun motoruyla geliştirilen yapımda hem PvE hem de gerçek zamanlı PvP aksiyona giriyorsunuz. Karakterlerdeki detaylar da etkileyici. Oldukça geniş bir dünyanın içerisindesiniz. Tek başınıza savaşabildiğiniz gibi loncalara katılıp 20 oyuncuyla birlikte eş zamanlı olarak geniş çaplı savaşabiliyorsunuz. Savaştıkça karakteriniz daha da gelişiyor. Kanatlar, evcil hayvanlar, özel güçler (yaratıkların yeteneklerini kazanmak gibi) dahil toplanabilir çok sayıda öğe var.

Ana görevler dışında günlük sınırlı süreli görevler, etkinlikler ve özel mücadelelerin olduğu MMO aksiyon RPG oyun RebirthM’i oynamanızı isterim.

 

YORUMLAR