REBOUND

REBOUND
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

REBOUND, Android işletim sistemi kullanan telefon ve tabletler üzerinden oynanabilen, Türk oyun geliştiricileri tarafından geliştirilen bir oyundur.

REBOUND, Android telefon ve tabletler üzerinden oynanabilen bir top sektirme oyunudur.

Türk oyun yapımcısı Rigel Games tarafından geliştirilen REBOUND, bizleri çocukluğumuza götürecek ve mahalle maçlarının heyecanını geri getirecek bir oyun. Hatırlarsanız maçlar başlamadan önce en çok topu sektereni arar ve seçimler yapmasını isterdik. İşte siz o ilk sektirişte topu düşüren çocuksanız -benim gibi- REBOUND, size ilaç gibi gelecek bir oyun. Oyundaki tek amacımız en uzun süre boyunca topu sektirmek.

Top sektirmeyi size uzun uzun anlatacak değilim; ancak oyunun oldukça eğlenceli olduğunu söyleyebirim. Bir sahanın üzerinde beliren ayağı kontrol ederek, topu en uzun süre boyunca sektirmeye çalışıyoruz. Ardından aldığımız skorları Facebook üzerinden arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz. Ne kadar iyi sektirirsek, denememizin sonunda daha fazla para kazanıyoruz. Kazandığımız bu paralarla ise yeni ayakkabılar, toplar vb. şeyleri satın alabiliyoruz. 

YORUMLAR