Recep İvedik Oyunu

Recep İvedik Oyunu
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    5,184

  • Üretici

    Meloons Apps

Recep İvedik Oyunu mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

Recep İvedik Oyunu sinemanın sevilen mizah karakteri Recep İvedik'i bir oyun kahramanına dönüştüren bir mobil sonsuz koşu oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Recep İvedik Oyunu'nda Recep İvedik gece gündüz demeden dere tepe bağrı açık koşturmakta. Biz de ona bu işi yaparken yardımcı oluyoruz. Recep İvedik Oyunu temel olarak Subway Surfers benzeri bir oyun. Recep İvedik sürekli koştururken onun engelleri aşmasını sağlamamız gerekiyor. Engellere çarpmamak için ise tek yapmamız gereken Recep'i sağa veya sola yönlendirmek. Oyun oldukça kolay bir şekilde oynanabilse de hızlı bir şekildek oşan Recep'i yönlendirirken engellere çarpmamak için reflekslerimizi kullanmamız gerekebiliyor.

Recep İvedik Oyunu basit bir mantığa sahip olan bir oyun. Tek yapmanız gerkeen sağa veya sola hareket etmek. Bir yandan da yol üzerindeki altınları toplamamız bize ek puan kazandırıyor. Oyunun oynanışındaki basit yapı grafiklerde de mevcut. Recep İvedik Oyunu'nun grafikleri çok yüksek kaliteye sahip değil. Fakat bu durum oyunun eski Android telefonlarda bile rahatça çalışabilmesini sağlıyor.

Recep İvedik Oyunu eğer Recep İvedik hayranıysanız ve Subway Surfers tarzı oyunları seviyorsanız denemekten hoşlanabileceğiniz bir oyun.

YORUMLAR