Red Ball 3 1.0.14 (Android)

Red Ball 3

Red Ball 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kırmızı topumuz ile bulmacalar çözeceğiz.

Bulmaca kategorisinde yer alan ve kırmızı bir top aracılığı ile çeşitli parkurlarda yarışma fırsatı sunan Red Ball 3 ile keyifli bir oyun sizleri bekliyor. 

Her seviye için farklı olarak tasarlanmış müzikler ve renkli grafikler ile oyun daha da güçlendirilmiştir. Kolay ve anlaşılır menü tasarımının yanı sıra oldukça basit kontrolleri ile sıkılmadan oynayabileceğiniz keyif verici bir oyundur.

Siyah topun, birbirini seven kırmızı ve pembe topları ayırmak için çeşitli tuzaklar kurduğu bu oyunda zorlu bölümler yer almaktadır. Siyah topun tuzaklarından kaçmaya çalışan kırmızı top ile maceraya atılın. Birbirinden eğlenceli ve zorlayıcı toplam 20 adet bölüm bulunmaktadır. Gizli tünellerin ve askıda bulunan yolların yanı sıra helikopter sineklerinin ve türlü tuzakların bolca yer aldığı bir oyundur. Ayrıca hareketli tahtalar da, oyunun zorlu geçitleri arasında bulunmaktadır.

Yüz binlerce oyun severin tercih ettiği ve ücretsiz olarak erişebileceğiniz Red Ball 3, alanındaki oyunlar arasında oldukça dikkat çekici bir profile sahiptir. Her geçen gün daha fazla oyuncunun ilgisini çeken bu oyun ile sizler de keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.