Red Hop Ball

Red Hop Ball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Red Hop Ball, bir platform üzerinde kontrol edeceğiniz kırmızı top ile oynayıp topu en uzak mesafeye götürmeye çalışacağınız bir Android oyunu.

Red Hop Ball, aslında çok fazla benzeri uygulama marketi üzerinde olmasına rağmen Türk mobil geliştiriciler tarafından geliştirilen bu oyuna da hızlıca kanımız ısındı. Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak indirip oynayabileceği bu oyundaki amacınız kırmızı top ile olabildiğince ileriye gitmek. Yani ne kadar uzağa giderseniz o kadar çok puan kazanıyorsunuz.

Sonsuz koşu oyunu temasına sahip olan oyunda ekrana dokunarak kontrol ettiğiniz kırmızı topu zıplatabilirsiniz. Son derece basit yapıda olan oyunun oynanışı da kolay fakat boş zaman geçirmek için en ideal oyunlardan bir tanesi.

Arkadaşlarınız ile kıran kırana bir rekabet içine girerek puan yarıştırabileceğiniz oyuna ilk başta zaman geçirmek için giriyor olsanız bile bir noktadan sonra bağımlılık kazanıp istekli bir şekilde gireceğinize eminim.

Sade grafikleri ve basit oyun yapısı ile benim beğenimi kazanan Red Hop Ball'u oynamak için tek yapmanız gereken Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirmek.

YORUMLAR