Relax Music & Sleep Cycle

Relax Music & Sleep Cycle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Relax Music & Sleep Cycle, rahatlatıcı müzikler eşliğinde daha güzel bir uyku almanızı sağlayacak olan ücretsiz Android uygulamasıdır.

Relax Music & Sleep Cycle, daha rahat uyuyabilmek için kullanabileceğiniz uygulamalar arasında yer alan yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır. Uygulama sayesinde uyurken okyanus sesi, yağmur sesi, rüzgar sesi ve benzeri türde sesleri dinleyerek huzurlu ve rahat bir şekilde uyuyabilirsiniz.

Özellikle uyku konusunda sorun yaşayanların kullanabileceği uygulama içerisinde bulunan uyku takip etme özelliği sayesinde, tüm uykunuzu takip eden uygulama, detayları grafik üzerinde size sunmaktadır. Uyku düzeninizi takip edebilmek için Android cihazınızın yastığınızın yanında yada altında olması gerekmektedir. Uyku düzeninizi belirledikten sonra her gece için farklı mod ve melodilerden oluşan kayıtlar oluşturabilirsiniz.

Aynı kategoride bulunan farklı uygulamalar denediyseniz ve memnun kalmadıysanız Relax Music & Sleep Cycle'ı ücretsiz olarak indirerek kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR