Rio 2016 Olympic Games

Rio 2016 Olympic Games
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rio 2016 Olympic Games, Brezilya'nın ikinci büyük kentinde düzenlenen Yaz Olimpiyatları'nın resmi mobil oyunu.

Rio 2016 Olympic Games, 5 – 21 Ağustos arasında Brezilya’nın ikinci büyük kenti Rio de Janeiro’da düzenlenen Rio 2016 Yaz Olimpiyat Oyunları'nın resmi mobil oyunu olarak indirilmeye açılmış. Android cihazlarımıza ücretsiz indirip oynayabildiğimiz spor oyununda futbol, basketbol, masa tenisi, atıcılık kısacası etkinlikteki tüm spor dallarında performansımızı gösteriyoruz.

Dünyanın en büyük spor etkinliklerinden Rio 2016 Yaz Olimpiyatları coşkusunu mobil cihazımızda da yaşamamıza imkan tanıyan Rio 2016 Olympic Games’de 6 spor dalı arasından seçim yapabiliyoruz. Okçuluk, atıcılık, futbol, basketbol, tenis, masa tenisi seçenekler arasında. Hepsinde hedefimiz altın madalyayı ülkemize kazandırmak. Maçları aldıkça seviye atlıyor, seviye atladıkça da daha zorlu karşılaşmalarda ter döküyoruz.

Hangi spor dalını seçersek seçelim sporcumuzu kaydırma hareketleriyle kontrol ediyor, yönlendiriyoruz. Kontrol sisteminin basit olması sizi yanıltmasın; zira oyunun zorluk düzeyi az önce de dediğim gibi oynadıkça artıyor.

YORUMLAR