Riptide GP 1.6.3 (Android)

Riptide GP

Riptide GP
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Riptide GP, mobil cihazınızda oynayabileceğiniz en gerçekçi su yarışı oyunudur.

Riptide GP, mobil cihazda görebileceğiniz en kaliteli grafik ve oynanışa sahip su altı yarışı oyunudur. Yüksek kalitede jet-ski ve çevre görselleri, sizi oyun içine dahil eden hareketli müzikleri, gerçeğe oldukça yakın su dalgaları ile akıllı telefon ve tabletinizde eşsiz bir jet-ski keyfi yaşayın.

Mobil platform için en gerçekçi su yarışı oyunu olarak gösterilen Riptide GP’de kısa sürede hızlanan tasarım harikası hidro jetlerle yarışma fırsatı sunuluyor. İster kısa yarışlarla kendinizi geliştirin, isterseniz de şampiyonluk yarışlarına katılarak en iyi jet-ski sürücüsü olduğunuzu milyonlara gösterin.

Bluetooth ve USB kontrolörü, Moga ve Xpreia Play desteği sunan oyundaki su efetleri görseller kadar başarılı. Jet-skinizi sürerken ekranınıza sıçrayan su, dalgalar, birden hızlandığınızda ortaya çıkan motion blur efekti gerçekten etkileyici.

Yarış esnasında jet-skinizle akrobatik hareketler yapma imkanı da sunan oyun Google Play Oyun Servisleri ile entegre şekilde çalışıyor. Bu sayede oyunda elde ettiğiniz başarıları ve en iyiler listesini görebilir ve oyununuzu buluta kaydedebilirsiniz.

Riptide GP Özellikleri:

  • Keşfedeceğiniz 12 pist, 7 süper hızlı hidro jet
  • 3 farklı oyun modu
  • Gamepad desteği
  • Google Play oyun servisleri entegrasyonu
  • Ekstra puan kazandıran akrobatik hareketler