Rise of the Kings 1.2.0 (Android)

Rise of the Kings

Rise of the Kings
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rise of the Kings, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Rise of the Kings, birbirinden güçlü orduların yer aldığı bir stratejik rol yapma oyunu olarak ön plana çıkıyor. Harika grafiklere sahip olan oyunda kendi imparatorluğunuzu yükseltmeye çalışıyorsunuz.

Geniş bir dünya haritası üzerinde oynanan oyunda destansı mücadelelere girişiyor ve diğer oyunculara meydan okuyorsunuz. RTS ve MMO tarzı bir oynanışa sahip olan oyunda zevkli zamanlar geçirebiliyorsunuz. Ordunuzu daima güçlü tutmanız gereken oyunda işiniz bir hayli zor. Dikkatli olmalı ve üstün stratejik taktikler kurgulamalısınız. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncularla oynayabileceğiniz Rise of the Kings mutlaka telefonlarınızda olması gereken bir oyundur. 

Birbirinden kaliteli grafiklere ve harika savaş atmosferine sahip olan oyunda ordunuzu eğitmeli ve düşmanlarınızı alt etmelisiniz. Vahşi toprakların ve keşfedilmeyi bekleyen arazilerin yer aldığı Rise of the Kings'i sakın kaçırmayın. Eğer strateji oyunlarını seviyorsanız Rise of the Kings tam size göre diyebilirim. Kendi imparatorluğunuzu kurmak istiyorsanız Rise of the Kings'i mutlaka indirmelisiniz.

Rise of the Kings oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


YORUMLAR