Road Sweeper City Driver 2015 1.4 (Android)

Road Sweeper City Driver 2015

1.4
Road Sweeper City Driver 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yol süpürme aracı kontrol etmenizi sağlayan ücretsiz bir Android oyunu arıyorsanız Road Sweeper City Driver 2015 gerçekten de var.

Hiç yolları temizleyen büyük araçlara binmenin nasıl bir şey olduğunu merak etmiş miydiniz? Bu soru artık cevapsız kalmayacak. Çünkü Android için yapılan bir oyun olan Road Sweeper City Driver 2015, sizin bu aracı etkin bir şekilde kullanmanızı sağlıyor. Artık yolları temizleyen siz olacaksınız. Bundan böyle yere ne düşerse düşsün, temizlemek için siz ve kıymetli parmaklarınız bu işi 4 elle sarılacaksınız. Üstelik oyun hiç de çocuk oyuncağı değil ve kontroller olabildiğince realistik bir havayı yansıtmaktan yanalar.

Ağır bir belediye aracını kullandığınız bu oyunda kontrol her şeydir. Bunu dikkate alarak asfalt ile kaldırım arasındaki kirleri diş fırçalama titizliğiyle temizleme görevinizi büyük bir sorumlulukla yerine getirmeniz gerekiyor. Bir de işe bu yandan bakın; siz yapmazsanız kim yapacak? Öyle değil mi?

Ücretsiz bir araç simülasyonu oyunu arıyorsanız, direksyon, gaz pedalı ve fren gibi fonksiyonlarıyla keşfedilmeyi bekleyen Road Sweeper City Driver 2015 ilginizi çekebilir.