Road To Dragons

Road To Dragons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Road To Dragons, ücretsiz olarak oynayabileceğimiz kaliteli bir RPG olarak dikkat çekiyor.

Road To Dragons, Android işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir RPG olarak dikkat çekiyor. Güçlü bir ejderhaya karşı mücadele ettiğimiz bu oyunu tamamen ücretsiz olarak indirme şansına sahibiz.

Oyuna girdiğimiz anda Japon RPG'lerinde görmeye alışkın olduğumuz bir grafik modelleme diline yer verilmiş. Karakterlerin ve çevre birimlerinin tasarımları anime konseptiyle hazırlanmış ve açıkçası oyunun genel atmosfeirne çok iyi uyum sağlamış.

Oyunun dikkat çeken yanları arasında kontrol mekanizması yer alıyor. Ekranın alt bölümünde bulunan seçeneklerden karakterimizin hangi hamleyi yapacağını seçebiliyoruz. Yer alan seçenekler çok çeşitli ve geniş çaplı bir serbestlik sunuyor. Oyuncuların belli kalıplara sıkıştırılmamış olmaları oyundan alınan keyif artıran faktörler arasında. Karakterimizin bulunduğu konumu ve gideceği yol üzerinde bulunanları hesaba katarak seçimimizi yapmalıyız.

Japon RPG'lerinde karşılaştığımız o göz alıcı ve abartılı animasyon efektleri bu oyunda da kullanılmış. Çatışmalar esnasında karşımıza çıkan efektler oyuna daha fazla bağlanmamızı sağlıyor. Açıkçası RPG oyunları oynamaktan keyif alanların bu oyunu büyük bir zekvle oynayacaklarını düşünüyorum.

YORUMLAR