Rocket Car Ball 1.2 (Android)

Rocket Car Ball

1.2
Rocket Car Ball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil cihazınızda gerçek zamanlı maçlara hazır olun.

Bilgisayar oyunları arasında yer alan Rocket Ball benzeri bir mobil oyun olan Rocket Car Ball, Words Mobile imzası taşıyor.

Android spor oyunları arasında yer alan bu yapım, oyunculara sıradan futbol maçları yerine, arabaları ile futbol maçı yapma imkanı sunuyor. Birbirinden farkı silah modellerinin yer aldığı yapımda, oyuncular araçlarını kişiselleştirebilir ve yükseltebilirler. Oyuncuların amaçlarından söz edecek olursak, topu karşı takımın kalesine götürmektir. Daha doğrusu topu ağlarla buluşturmaktır.

Grafikleri ile kusursuz bir görünüme sahip olan yapım, ses efektleri ile de oyuncuların beğenisini topluyor. Oyuncular araçlar ile topa şut çekebilecek ya da nitro ile hızlı paslar verebilecekler. Ölüm kalım maçlarının yer aldığı yapımda, 59’dan fazla araba parçası bulunuyor. Oyuncular bu araba parçaları ile kendi araçlarını diledikleri gibi donatabilir ve kullanabilirler.

Tüm bunlara ek olarak oyun içerisinde 10 farklı silah çeşidi bulunuyor. Oyuncular bu silahları da araçlarına yerleştirerek topun yönünü belirleyebilirler. Mobil platform oyuncularına tamamen ücretsiz sunulan Rocket Car Ball, 500 binden fazla oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor.