Rocket Chameleon

Rocket Chameleon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rocket Chameleon'da böcekleri yiyerek ilerlemeye çalışan bir bukalemunun kontrolünü ele alıyoruz.

Rocket Chameleon, Android işletim sistemi taşıyan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri ve refleks oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda roket üzerinde ilerleyen bir bukalemunun kontrolünü ele alıyoruz. Kulağa epey ilginç geliyor değil mi?

Oyundaki temel görevimiz engellere çarpmadan ilerlemek ve mümkün olduğunca fazla yol almak. Bu arada engellerden kastımız diğer böcekler. Roketimiz üzerinde uçtuğumuz esnada karşımıza sürekli olarak üç böcek çıkıyor. Bu üç böcekten hangisi bukalemunumuzun rengindeyse onu yutmamız gerekiyor. Örneğin bukalemunumuz o an sarıysa, üç böcekten hangisi sarı rengini taşıyorsa onu yememiz gerek. Aksi halde oyunu kaybediyoruz.

Oyuna girdiğimiz zaman karşımıza kaliteli grafiklerle donatılmış bir arayüz çıkıyor. Çizgi film tadında hazırlanmış olan görseller oyunun bütünüyle uyum içerisinde çalışıyor. Elbette ses efektleri de grafiklerle birebir uyumlu.

Kontrol mekanizması olarak basit dokunma hareketleri üzerine kurulu bir oyun. Harici butonlar yerine gitmek istediğimiz çizginin üzerine dokunmamız yeterli oluyor.

Açıkçası Rocket Chameleon her yaştan oyunseverin büyük bir keyifle oynayabileceği bir oyun. Beceri oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Rocket Chameleon'u mutlaka deneyin.