Rocket Reactor Multiplayer

Rocket Reactor Multiplayer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rocket Reactor Multiplayer, aynı Android cihaz üzerinde 4 kişiye kadar birlikte oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir reaksiyon oyunu.

Rocket Reactor Multiplayer, karşılaşacağınız ani olaylara karşı reflekslerinizin ve beyninizin ne kadar hızlı tepki verdiğini ölçebileceğiniz Android multiplayer reaksiyon oyunu. Bu oyun kategorisinde pek çok oyun olmasına rağmen, Rocket Reactor Multiplayer aynı Android telefon ve tablet üzerinde 2 - 4 arası oyuncuya kadar birlikte oynama imkanı sunduğu için rakiplerinden sıyrılarak ön plana çıkıyor.

2, 3 ya da 4 kişi ile aynı Android cihaz üzerinde oynayabileceğiniz oyunun içerisinde 17 farklı oyun daha bulunuyor. Her birine karşı göstereceğiniz tepki süresi hızını ölçerek birlikte oynadığınız kişiler arasında kimin daha hızlı ve sağlam reflekslere sağlam olduğunu görebiliyorsunuz. Eğer kazanamazsanız kol bozuk der gibi ekran basmadı demeyin çünkü oyunun kontrolleri oldukça sade ve sorunsuz.

Uygulama içerisindeki bazı oyunlarda sadece refleks süreniz ölçülürken, bazı oyunlarda da beyninizi kullanarak çözmeniz gereken durumlar ile karşı karşıya kalıyorsunuz.

Kendinize güveniyorsanız oyunu Android mobil cihazlarınıza indirip kurarak, arkadaşlarınızı ve tüm tanıdıklarınızı yarışmak için davet ederek gücünüzü onlara gösterebilirsiniz. Ne kadar çok kişi ile oynanırsa o kadar daha eğlenceli hale gelen reaksiyon oyununa bir göz atmanızda fayda var.