Rocket Romeo

Rocket Romeo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rocket Romeo, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Rocket Romeo, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.  Bir diğer sinir bozucu oyun olan Rocket Romeo, Flappy Bird furyasını devam ettiren oyunlardan diyebilirim.

Rocket Romeo da amacınız sevimli ve komik civciv karaktere yardımcı olmak. Bunun için jetpack ini kullanarak güvenli bir şekilde dünyaya inmesini sağlıyorsunuz. Oyun yapısı tıpkı Flappy Bird'e benziyor.

Oyunun konusuna göre tavuk dünyasının sakinleri bir süredir karanlık ejderha tarafından tehdit edilmektedir. Şehri işgal ettiğinde Romeo ve Juliet'in mutluluklarına katlanama ve Juliet'i ölümcül bir şekilde yaralar. Bu yara iyileşmezse Juilet ölecektir. Bu yüzden Romeo panzehiri bulup dünyaya geri dönmeye çalışmaktadır. Siz de ona yardım ediyorsunuz.

Oyunda parmağınızı basılı tutarak jetpacki çalıştırıyorsunuz. Böylece Romeo'nun düşüşünü yavaşlatmış oluyorsunuz. Parmağınızı çektiğini anda ise Romeo hızlı bir şekilde düşmeye devam ediyor.

Reflekslerinizin ve hızınızın önem kazandığı bir oyun olan Rocket Romeo'da yukarıdan aşağıya düşerken ölümcül dikenlere, köprülere, ejderhalara ve gardiyanlara dikkat etmeniz gerekiyor. Engellere çarptığınız zaman ölüyorsunuz.

Oyunda liderlik listelerine bakarak yerinizi de görebiliyorsunuz. Eğlenceli fakat bir o kadar da sinir bozucu bir oyun olan Rocket Romeo'yu indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR