Roll My Raccoon

Roll My Raccoon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kutuyu çevirerek içinde bulunan rakunun karnını doyuracak yemlere ulaşmasını sağladığınız ücretsiz bir oyun.

Yer çekimi ve fizik tabanlı bir bulmaca oyunu olan Roll My Raccoon farklı ve renkli arka planlarla bezeli olan ama genel olarak oyun içerisindeki köşegen alanda problem çözmenizi gerektiren bir yapıya sahip. Sevimli bir rakun kafasını oynadığınız bu oyunda amacınız köşegen oyun haritası içerisinde yer alan yemleri yemek. Bunun için kare şeklinde sunulan oyun platformunu rotasyonlarla çevirmeniz gerekiyor. Sınırlı hamle sayısı olduğu için en kısa yolu keşfetmeniz önemli.

Aslında şirin çizimlere rağmen göstermiş olduğu hiçbir görsellikla alaka kurmayan oyun basit bir mobil oyun keyfi sunma gayesiyle hazırlanmış. Bu sebepten dolayı oyuna kötü demek mümkün değil ama ana karakteri logo olarak incelediğinizde ve oyun görsellerine baktığınızda platform oyunu benzeri bir maceranın sizi beklediğini düşünüyorsanız yanılıyor olacaksınız.

Android için tamamen ücretsiz bir oyun olan Roll My Racoon, uygulama içi satın alma seçeneklerinden de arındırılmış, denemenin kimseye bir şey kaybettirmeyeceği bir oyun. Yine de beklentileriniz çok yüksek olmasın.

YORUMLAR