Roll'd

Roll'd
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Roll'd mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

Roll'd alışılmıştan farklı bir yapıya sahip olan ve kısa süre içerisinde bağımlılık yapabilecen bir mobil sonsuz koşu oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olan Roll'd, klasik sonsuz koşu oyunlarına farklı bir yaklaşım getiriyor. Normalde sonsuz koşu oyunlarında bir kahramanı yönetiyoruz ve karşımıza çıkan engelleri aşarak en yüksek puanı yakalamaya çalışıyoruz. Roll'd'da da hemen hemen aynı mantık var; fakat belli bir kahramanı yönetmek yerine kahramanın ilerlediği yolu kontrol ediyoruz ve kazasız bir şekilde kahramanın ilerlemesini sağlıyoruz.

Roll'd'da kahramanımız sürekli ilerlemekte. Bu nedenle yolu kontrol ederken hata yapma şansımız yok. Kahraman yol üzerinde ilerledikçe yol kıvrılıyor, yön değiştirebiliyor. Yolu düzeltmek de bize düşüyor. Roll'd retro tarzdaki oyunların havasına sahip. Oyun içerisinde Amiga, Commodore 64, NES, SNES gibi eski oyun platformlarının etkilerini görebilirsiniz. Oyunu 3 farklı kontrol sisteminden birini seçerek oynayabilmeniz mümkün. Dilerseniz dokunmatik kontrollerle, dilerseniz kaydırma yöntemiyle veya hareket sensörlerinin yardımıyla Roll'd oynayabiliyorsunuz.

YORUMLAR