Roller Ball 3D

Roller Ball 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Roller Ball 3D, dengeye dayalı beceri oyunları oynamaktan keyif alanların mutlaka denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.

Dengeye dayalı beceri oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız Roller Ball 3D'yi mutlaka denemenizi öneriyorum. Android cihazlara ücretsiz olarak sunulan bu oyunda topumuzu kontrol ederek zorlu platformlar üzerinde yol almaya ve bölümler başarıyla tamamlamaya çalışıyoruz.

Kulağa kolay bir görevmiş gibi gelse de oyuna başladıktan sonra gerçeğin çok farklı bir boyutta olduğunu anlıyoruz. Gelişmiş üç boyutlu grafikler üzerine kurulu olan oyunda farklı tasarımlı bölümlerde mücadele ediyoruz ve topu bitiş noktasına kadar düşürmeden taşımayı amaçlıyoruz.

Topu kontrol edebilmek için ekrandaki kontrol mekanizmasını kullanmamız öngörülüyor. Tahmin ettiğiniz gibi oyunu başarıyla sürdürebilmek için çok dengeli bir şekilde hareket etmemiz gerekiyor. Hassas kontroller bu noktada önem kazanıyor. Milimetrik hamlelerle yönettiğimiz yop şayet platformdan düşerse oyuna yeniden başlamak zorunda kalıyoruz. Oyunun en güzel yanlarından bir tanesi de upgrade edebileceğimiz topların sunulması. Bu özelliği kullanarak kontrolümüzdeki topun özelliklerini yükseltebiliyoruz.

Bu tarz beceri oyunlarında görmeye alıştığımız power-up'lar bu oyunda da mevcut. Bölüm esnasındaki performansımıza hatırı sayılır ölçüde katkıda bulunan bu güçlendiricilerin oyun üzerinde etkisi büyük. Eğer siz de mobil cihazınızda beceri oyunları oynamaktan keyifa lıyorsanız Roller Ball 3D'yi denemelisiniz.

YORUMLAR