Rolling Balls

Rolling Balls
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rolling Balls basit bir altyapı üzerine kurulu olmasına rağmen oyunseverleri eğlendirmesini iyi biliyor.

Rolling Balls ücretsiz olarak oynayabileceğimiz keyifli bir Android oyunu olarak dikkatlerimizi çekiyor. Bazı oyunlar basit bir altyapıya sahip olmalarına rağmen oyunculara yüksek miktarda keyif verir. Rolling Balls da bu oyunlardan bir tanesi.

Uzun soluklu bir oyun deneyiminden ziyade Rolling Balls sanki kısa molalarda veya bekleme esnasında oynanabilecek bir oyun olarak tasarlanmış. Çok komplike bir oyun yapısına sahip olmadığı için Rolling Balls'u oynamak yüksek dikkat gerektirmiyor. Zihnimizi yormadan sadece el becerilerimizi kullanarak bu oyunu oynayabiliyoruz. Oyundaki yegane amacımız platform üzerinde bulunan topları deliğin içerisine sokmak.

Kulağa kolay gibi gelse de çok sayıda top olduğunu görünce bunun hiç de kolayca yapılamayacağını görüyoruz. Grafik olarak ne beklediğimizden kötü ne de iyi. Tam olması gerektiği gibi.

Çerez oyun diye tabir ettiğimiz hızlı tüketim oyunları kategorisine sokabileceğimiz bu oyun, beş dakikalık boş vaktiniz varsa bu vakti değerlendirmek için oynayabileceğiniz yapımlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR