Rope Hero: Vice Town 1.3.1 (Android)

Rope Hero: Vice Town

Rope Hero: Vice Town
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rope Hero: Vice Town mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu

Rope Hero: Vice Town eğer GTA benzeri açık dünya tabanlı aksiyon oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Rope Hero: Vice Town'da ilginç bir süper kahraman hikayesi bizi bekliyor. Oyunun baş rolünde olan kahramanımız halatını kullanarak binalara asılabiliyor ve yüksek yerlerde süzülerek yol alabiliyor. Oyun bu yönüyle bize biraz Örümcek Adam oyunlarını hatırlatıyor.

Rope Hero: Vice Town'da oyunculara geniş özgürlükler veriliyor. Oyuncular diledikleri yere gidebiliyor, farklı araçları kullanabiliyorlar. Süper kahramanımızla binaların arasında süzülebileceğimiz gibi tank, helikopter gibi araçları kullanarak etrafı birbirine katabiliyoruz. Ayrıca bisiklet gibi araçları da kullanabilmekteyiz. Biz etrafa zarar verdikçe polisler peşimize takılıyor. Oyunda araçları tekmeleyerek uçurabiliyor ve düşmanlarımızın üzerine fırlatabiliyoruz. Kahramanımız çeşitli silahları da kullanabilmekte.

Rope Hero: Vice Town ortalama bir grafik kalitesine sahip.

YORUMLAR