Rope Hero 1.0 (Android)

Rope Hero

1.0
Rope Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rope Hero'da açık dünyada istediğimizi yapabilme özgürlüğüne sahip oluyoruz.

Rope Hero, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz ücretsiz bir aksiyon oyunu olarak öne çıkıyor.

GTA serilerinde görmeye alışkın olduğumuz açık dünya atmosferine sahip olan oyunda, kontrolümüze bir karakter veriliyor ve şehirde istediğimizi yapabilme şansına erişiyoruz. Elbette GTA kadar geniş kapsamlı değil fakat mobil bir oyundan olan beklentiyi fazlasıyla karşılıyor.

Karakteri kontrol edebilme için ekran üzerinde konumlandırılmış olan butonları kullanıyoruz. Sağdaki butonlar ile aksiyon içeren hareketleri gerçekleştirirken sol taraftaki butonla da yönlendirme hareketini gerçekleştiriyoruz. Oyunda yapabileceklerimizin sınırı epey geniş tutulmuş. İster motosiklet, araba çalıp gezebiliyor istersek de etrafta dolaşanlara sataşabiliyoruz.

Rope Hero'da kafamıza göre dolaşmak yerine görev yapabiliyoruz. Açıkçası görev yapmaktansa serbestçe dolaşmak çok daha keyifli oluyor. Tercih size kalmış.

Grafik olarak beklentileri karşılasa da insan biraz daha iyisini bekliyor. Gelecek güncellemelerle geliştirilebileceğini düşünüyoruz. Açık dünya oyunları ilginizi çekiyorsa Rope Hero'yu mutlaka denemelisiniz.