Rush Hero 1.0 (Android)

Rush Hero

1.0
Rush Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rush Hero, Ketchapp'ın Android cihaz kullanıcılarına ücretsiz sunduğu bir ninja oyunu.

Rush Hero, Ketchapp’ın Android telefon ve tablet kullanıcıları için hazırladığı ücretsiz oyunlar arasında en yenisi. Genellikle sinir sistemimizi alt üst eden bağlayıcı oyunlarla karşımıza çıkan ünlü yapımcının son oyununda kendisini ninja sanan bir çocuğu kontrol ediyoruz.

Tamamen hayal ürünü dinamik mekanlarıyla görsel olarak ta bizleri büyüleyen Rush Hero oyununda ninja olmaya karar vermiş bir çocuğun rutin eğitimine denk geliyoruz. Ninjamız çevikliğini artırmak için üzerine gelen kayalardan kaçıyor. Ancak bunu tam anlamıyla yapmakta zorlanıyor. Bu noktada devreye giz giriyor ve ninjamıza eğitimini tamamlayabilmesi için yardımcı oluyoruz.

Ketchapp’ın her oyunu gibi Rush Hero da çok kolay bir oynanış sunmuyor. Ninjamızın kaçması gereken irili ufaklı kayalar farklı noktalardan düşüyor. En ufak bir tereddüt yaşamanız durumunda kayalar arasında sıkışıp kalıyor veya ölüyorsunuz.

Son derece dikkat ve hızlı davranma gerektiren oyunun kontrol sistemi oldukça basit (Ketchapp’ın hangi oyunu zor kontrollere sahip oldu ki?) Karakterimizi kayalardan kaçırmak için parmağımızı sol veya sağa sürüklememiz yeterli oluyor. Tabii ki bunu kayaların geliş yönünü ve büyüklüklerini hesaba katarak yapmanız gerekiyor.

YORUMLAR