Rush In The Kingdom : Pixel S

Rush In The Kingdom : Pixel S
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rush In The Kingdom : Pixel S ile anadan üryan bir yolculuğa çıkıyoruz

Rush In The Kingdom : Pixel S sizi ilginç bir maceraya sürükleyen ve bağımlılık yapıcı bir oyun yapısı sunan bir mobil sonsuz koşu oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz ilerlemeli bir oyun olan Rush In The Kingdom : Pixel S'de bir zombi istilası konu alınıyor. Kahramanımız yaklaşan yılbaşını kutlamaya çalışırken bir anda bir zombi salgını patlak verir ve etrafındaki bütün canlılar yaşayan ölülere dönüşmeye başlar. Yılbaşı elfleri ve geyikleri de dahil olmak üzere bütün herşey zombiye dönüşmüştür ve kahramanımız bu cehennemden kılpayı kurtulmuştur. Bu kargaşa sırasında zombiler tarafından kıyafetleri parçalanan kahramanımız çıplak kalmıştır ve yanına sadece dev şovalye kılıcını alabilmiştir. Hem çıplak kalması kahramanımızın daha hızlı kaçabilmesi anlamına gelecektir. Biz kahramanımıza zombilerden kurtulması için yardımcı oluyoruz.

Rush In The Kingdom : Pixel S basit bir oynanış sahip. Kahramanımız sürekli koşarken onu karşısına çıkan zombilerden kurtarmaya çalışıyoruz. Bu iş için kahramanımızı sağa veya sola kaydırabilmekteyiz. Kahramanımız elindeki kılıcı yanından geçtiği zombilere otomatik olarak sallıyor ve bu zombileri yok ettikçe ekstra puan kazanıyoruz. Oyunda ilerledikçe yeni bölümlere geçiyoruz ve oyun hızlarııyor.

8 Bit retro tarzda grafikleriyle eğlenceli bir oynanış sunan Rush In The Kingdom : Pixel S ile boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.