Russian Submarine Navy War 3D 1.0.2 (Android)

Russian Submarine Navy War 3D

Russian Submarine Navy War 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Denizaltı kullanıp deniz savaşlarının önemli taktiklerini öğrenebileceğiniz ücretsiz bir simülasyon oyunu.

Rus denizaltı modelleri hepimizin de bildiği gibi dünya savaşının kaderini değiştirmişti. Savaş harikası olarak tasarlanan bu aletleri altın çağında kullanma ve deneme fırsatı sunan bu simülasyon oyunlarıyla bir dönemin sualtında dolaşan tehlikeli mühendilik harikalarını daha yakından tanıyacaksınız.

Su altı yolculuğu, su yüzüne çıkma ve savaş gemilerine torpidolu saldırı gerçekleştirme gibi olaylar üzerine gelişen bir oynanışa sahip olan oyun 3 boyutlu grafiklerle sizi kendi dünyasına davet ediyor. Ne var ki modellemede sıkıntı yaşanacak bir durumdan söz etmek mümkün değilken mobil cihazların su efektinde zorlandığın bu oyunda görebiliyorsunuz. Belki de 15 sene önce oyun dünyasının geride bırakmış olduğu kalın ve tek renkli okyanuslar burada tekrar hayat bulmuş.

Android telefon veya tablet kullanıcısı olarak ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bu oyun uygulama içi satın alma seçeneklerinden arındırılmış ve sizden hiçbir şekilde para istemeyen bir yapıya sahip. Dolayısıyla denemek isteyebilirsiniz diye düşünüyoruz.

YORUMLAR