Şahin Parçalama Simülator

Şahin Parçalama Simülator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Şahin Parçalama Simülator ile bir Şahin'i veya farklı arabaları parçalayabiliyoruz

Şahin Parçalama Simülator oyuncuların araç parçalama yeteneklerini test eden bir mobil simülasyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir simülasyon olan Şahin Parçalama Simülator'de oyuncular ülkemizde yeri değişmez bir klasik olan Şahin arabayı kullanabiliyorlar. Oyundaki temel amacımız ise kullandığımız arabayı parçalamak. Eğer klasik yarış ve simülasyon oyunlarından sıkıldıysanız bu iş size oldukça eğlenceli gelecektir.

Şahin Parçalama Simülator'da oyunculara Şahin haricinde farklı arabaları da parçalama imkanı veriliyor. Oyunda aracımızı yönetmek için ekranın sağındaki gaz ve freni ve ekranın solundaki direksiyonu kullanıyoruz. Oyunda aracımıza ince ayar da çekebiliyoruz. ABS, TC, ESP, motor ayarları, drift (yanlama), direksiyon ve fren ayarları değiştirebileceğimiz ayarlar arasında.

Şahin Parçalama Simülator'de 2 farklı oyun modu yer alıyor. Oyunda aracımızı serbestçe parçalayabileceğimiz gibi drift modunda yanlama yeteneklerimizi konuşturabiliyoruz.

Şahin Parçalama Simülator'ünün orta kalitede grafiklere sahip olduğu söylenebilir. Eğer araç parçalayarak eğlenmek isterseniz Şahin Parçalama Simülator'ü deneyebilirsiniz.