Şahin ve Efsane Türk Arabaları

Şahin ve Efsane Türk Arabaları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Şahin ve Efsane Türk Arabaları başta şahin olmak üzere Türk otomotiv tarihi açısından önemli araçları içeren eğlenceli bir yarış oyunu.

Şahin ve Efsane Türk Arabaları özellikle modifiye tutkunlarına hitap eden eğlenceli bir oyun. Android işletim sistemine sahip cihazlara tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyunda Şahin, Kartal, Murat, M3 GTR, Mustang, Toros, Supra, S2000, Bugatti ve Veneno gibi araçlar yer alıyor.

Çok sayıda kişiselleştirme özelliğine sahip olan oyunda modifiyeler tamamen kullanıcılara bırakılmış. 8 farklı renk, 7 farklı spoiler arasından dilediklerinizi seçerek araçlarınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Araçlarınızı dilediğiniz gibi modifiye edebilir ve öylece sürebilirsiniz. „İdare eder“ grafiklere sahip olan oyunda koca şehirde dolaşabiliyoruz. Hatta gökyüzüne çıkan gizli bir yoldan da bahsedilmekte. Bu yolu kullanarak gökyüzüne çıkarsanız bazı araçların kilidini açabilirsiniz.

Oyunun kontrol mekanizması iyi işliyor. Solda direksiyon, sağda gaz ve fren pedallarını kullanarak aracımızı yönlendirebiliyoruz. Şehirde yer alan çılgın tasarımlı rampaları kullanarak araçlarımızla tehlikeli hareketler yapabiliyoruz. Dozu kaçırırsanız kaza yapabilirsiniz.