Samson's Diet

Samson's Diet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Samson’s Diet uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan en sağlıklı beslenme programlarını hazırlayabiliyorsunuz.

Samson’s Diet uygulaması, kendine sağlıklı bir beslenme programı oluşturmak isteyen ancak genellikle sağlıklı programların lezzetsiz olmasından şikayet eden Android kullanıcıları için hazırlanmış ücretsiz bir beslenme programı uygulaması diyebilirim. Oldukça kolay kullanılır ve sade bir yapıya sahip olan uygulamanın İngilizce olması her ne kadar bazı kullanıcılar için zorluk yaratabilecek olsa da, bir defa malzemelerin isimlerini ve ne olduklarını öğrendikten sonra herhangi bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.

Uygulamanın temel amacı sizi sağlıklı ve formda tutmak ve bu nedenle içerisinde kolaylıkla hazırlayabileceğiniz çeşitli beslenme tarifleri yer alıyor. Bu tariflerin ne zaman ne kadar tüketilmesi gerektiğine dair bilgiler de Samson’s Diet’te yer aldığı için hazırladığınız sağlıklı sofraları en uygun şekilde tüketmeniz ve formunuza dikkat etmeniz mümkün hale geliyor.

Tabii ki çeşitli beslenme alışkanlıkları da uygulama içerisinde unutulmamış. Şekersiz, glutensiz, süt ürünleri olmayan yahut vegan, vejeteryan gibi pek çok filtreleme seçeneği uygulamada mevcut. Bu filtreler sayesinde kendi yemek tarzınıza en uygun sağlıklı besinleri listeleme ve hazırlama imkanınız oluyor.

Tariflerin içerisinde kullanıcıların yemeklerini nasıl pişirmeleri yahut pişirmemeleri gerektiğine dair ipuçları ve öneriler de yer alıyor. Birden fazla sağlıklı yemeği tek bir öğünde yemek isterseniz hangilerinin birbirlerini tamamladıklarına dair rehberler de yine uygulamanın en çok dikkat çeken yanları arasında.

Bulduğunuz güzel tarifleri sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmanız için de gereken butonlara sahip olan Samson’s Diet, böylece dostlarınız ve ailenizle de sağlığınızı paylaşmanın bir yolunu sunuyor. Devamlı olarak yeni tariflerin eklenmesi ise uygulamanın potansiyelinin oldukça yükselmesi için her şeyi tamamlıyor. Sağlıklı beslenme meraklıları kesinlikle göz atmadan geçmesinler.

YORUMLAR