Samurai Kazuya 1.0.3 (Android)

Samurai Kazuya

Samurai Kazuya
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Efsane samurayları yenerek kardeşinizi kurtarın.

Samurai Kazuya : Idle Tap RPG, mükemmel ötesi minimalist grafiklere sahip bir samuray oyunu. Reflekslerinizi sınayabileceğiniz bir mobil oyun arıyorsanız, dövüş oyunlarını da ayrı bir seviyorsanız orijinal hikayesi ve crafting sistemiyle dikkat çeken bu yapım hoşunuza gidecek.

Android telefonda da tablette de keyifli oynanış sunan samuray aksiyon oyunu Samurai Kazuya bir hikaye üzerine kurulu olduğundan hikayeden bahsetmemek olmaz. Kılıçların insanlara hükmettiği, halkın samurayların yönetimi altında güçsüz olduğu bir dönemde günlerden bir gün düşük rütbeli bir savaşçı olan Kenji’nin karısı Kanna üst rütbeli bir savaşçı tarafından çağrılır. Uzun bir süre geri dönmez. Kenji endişelenmeye başlar. Bir süreden sonra huzursuzluk yerini öfkeye bırakır. Kenji, Kanna’yı aramak için yola çıkar. Kenji, hem büyük bir akıl hocası hem de Kazuya’nın kardeşidir. Kazuya, Kenji ve Kanna’yı aramaya başlar. Kaderlerini öğrendikten sonra o da çılgına döner. Eğitim sürecinin ardından kendi kılıçlarını yaparak kötü samurayların yaşam sürdüğü kuleye doğru ilerler.

Efsane samurayların bulunduğu kulede hayatta kalmak elbette kolay olmuyor. Refleksleriniz kadar yaratıcılığınızı da kullanmanız gerekiyor. Crafting sistemi sayesinde kendi, özel kılıçlarınızı yapabiliyorsunuz. Sadece silahlarınızı değil, kendinizi de geliştirebiliyorsunuz. Oyundan çıktığınızda da Kazuya eğitimlere devam ediyor, yeteneklerini geliştiriyor.

YORUMLAR