San Andreas Sniper Shooting

San Andreas Sniper Shooting
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

San Andreas Sniper Shooting mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir FPS oyunudur

San Andreas Sniper Shooting eğer uzun menzilli keskin nişancı tüfeklerinizle düşmanlarınızı avladığınız FPS türünde bir sniper oyunu oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir keskin nişancı oyunu olan San Andreas Sniper Shooting'de zorlu şartlarda savaşabilmek için özel olarak eğitilmiş bir kahramanın yerine geçiyoruz. Kahramanımız oyunda teröristlerle savaşmakla görevlendiriliyor. Kahramanımıza verilen hedefler ise terörist liderleri. Her bölümde bu hedeflere ulaşabilmek için öncelikle hedefi çevreleyen diğer teröristleri avlamamız ve sonrasında terörist liderlerinin yerini tespit etmemiz ve doğru anda tetiğe basmamız gerekiyor.

San Andreas Sniper Shooting'de kahramanımızı birinci şahıs bakış açısından kontrol ediyoruz. Oyunda farklı silah türlerini kullanabilmekteyiz. Bölümleri tamamladıkça kazanacağımız parayla yeni silahların kilidimi açabiliyoruz. Oyunun grafiklerinin ortalama bir kaliteye sahip olduğu, oyun kontrollerinin genel olarak sıkıntı yaşatmadığı söylenebilir.

YORUMLAR