Saving Alley Cats! 1.0.8 (Android)

Saving Alley Cats!

Saving Alley Cats!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Saving Alley Cats, binadan düşen kedileri birer birer yakalayarak kurtarmaya çalışacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir Android atari oyunu.

Saving Alley Cats, eski atari oyunlarını hatırlamak ve nostalji yapmak isteyenler için geliştirilen eğlenceli ve ücretsiz bir Android atari oyunu. Grafikleri çok etkileyici olmasına rağmen, eski oyunlara benzetilmek için biraz eski görünüm kazandırılmış. Fakat yinede oldukça güzel olduğunu söyleyebilirim.

Atari oyunları kategorisinde yer alan Saving Alley Cats'deki amacınız binadan düşen kedileri kontrol ettiğiniz karakter ile yakalamak ve kurtarmak. Aslında basit bir oyun yapısına sahip olmasına rağmen oynadıkça daha da bağımlısı olmanızı sağlayan oyunda, hız ve el becerisi önemli. Eğer yeterince hızlı olmazsanız, düşen kedileri tutamayarak ölmelerine neden verebiliyorsunuz. Bu yüzden ekrana dikkatlice bakarak tüm düşen kedileri yakalamanız gerekiyor.

Eğer herhangi bir kediyi yakalayamazsanız oyun sona eriyor. Ne kadar kedi yakalarsanız puanınız aynı oranda artmaya başlıyor. Böylece kendi rekorunuzu istediğiniz gibi geliştirebilmek mümkün. Ayrıca bu oyunu oynayan arkadaşlarınız ile de yarışa girebilir ve kimin daha çok puan alacağını görebilirsiniz.

Oyunda çok başarılı olup aşırı yüksek puanlar alırsanız, Google Play puan sıralamasına bile girebiliyorsunuz. Fakat bunun için epey uğraşmanız lazım. Bu da çok fazla boş zamana sahip olmanızı gerektiriyor. Ben bu tür oyunları daha çok stres atmak ve vakit geçirmek için oynamayı tercih ediyorum. Eğer siz de bu tür bir oyun oynamak istiyorsanız, Saving Alley Cats'i Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.