Schoolbus Driver 3D SIM 1.0 (Android)

Schoolbus Driver 3D SIM

1.0
Schoolbus Driver 3D SIM
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Schoolbus Driver 3D SIM gerçekçi bir otobüs simülatörüdür

Schoolbus Driver 3D SIM eğer simülasyon oyunlarını ve otobüs kullanmayı seviyorsanız oldukça hoşunuza gidebilecek bir mobil otobüs oyunu

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir otobüs simülatörü olan Schoolbus Driver 3D SIM'da okul servisi olarak çalışan bir otobüsün kontrolünü elimize alıyoruz. Oyunda temel amacımız okuldaki derslerine yetişmeye çalışan öğrencileri ders başlamadan önce okula yetiştirmek. Bu işi yaparken bir yandan da servisimizdeki öğrencilerin eğlenceli vakit geçirmesini de sağlamamız gerekiyor. Bu nedenle ilginç yollardan geçerek çocukları eğlendiriyoruz; fakat güvenlik bir numaralı önceliğimiz. Oyunda otobüsümüzü kullanırken hem hızlı hem dikkatli olmamız gerekiyor. Yoldan çıkmamaya ve kaza yapmamaya özen göstererek otobüsümüzü kullanıyoruz.

Schoolbus Driver 3D SIM içerisinde farklı okul otobüslerini kullanabilme imkanına sahibiz. Bu otobüsleri kolay dokunmatik kontrollerle yönetebiliyoruz. Geniş bir haritada yolculuk ettiğimiz oyunda önce haritanın farklı noktalarından öğrencileri topluyoruz sonra okula doğru yönleniyoruz. Şehir içinde yol alırken trafiğe de dikkat etmeliyiz ve kaza yapmamalıyız.

Schoolbus Driver 3D SIM'im ortalama bir grafik kalitesine sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR