Scooby Doo: We Love YOU! 1.0.7 (Android)

Scooby Doo: We Love YOU!

Scooby Doo: We Love YOU!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android için eğlenceli bir Scooby Doo oyunu arıyorsanız tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu oyun ile başlayabilirsiniz.

Scooby Doo karakterlerinin bir araya geldiği bu eğlenceli mobil oyununda sizin amacınız sevilen dostunuz Scooby Doo'yu kontrol ederek Shaggy'yi mahsur kaldığı binanın içerisinden sağ salim çıkartmak. İzometrik bir haritada sizi bekleyen birçok bölümde göstermiş olduğunuz performansa göre 3 yıldıza varan bir ödüllendirme sistemi var. Angry Birds'ten alışık olduğumuz bu dinamikle geçtiğiniz bölümler hakkıyla bitirmek için tekrar denemek isteyeceksiniz.

Shaggy'yi kurtarmanız gereken Scooby Doo: We Love YOU! isimli bu oyunda bölümlerin içerisinde yer alan hayaletlere ve canavarlara yakalanmadan bölümün bitiş noktalarına uzanmanız gerekiyor. Etrafta yer alan bonus puanlar ve tuzaklar oyuna tuz biber katarken süre limiti de bölüm sonunda alacağınız puana etki ediyor. Dolayısıyla hem hızlı hem de becerikli davranmanız gerekiyor.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu macera oyunu Android cihazınıza renk katacak Scooby Doo gibi eğlenceli bir karakteri içeriyor. Uygulama içi satın alma menüsüyle bonus içeriklere ulaşıyor olsanız da çocuklarınıza bu oyunu oynatırken internet bağlantınızı kapatmanızı tavsiye ederiz. Kartınıza yansıyacak bir hesap hareketliliğinden kaçınmanın en kolay yolu bu olacaktır.

YORUMLAR