Score! World Goals

Score! World Goals
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    38,061

  • Üretici

    First Touch

Score! World Goals, dünya kupalarında atılan ve en çok ses getiren golleri Android cihazlarınız üzerinde tekrar atmanıza olanak sağlayan bir futbol oyunudur.

Score! World Goals, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde oynayabilecekleri futbol tabanlı bir bulmaca oyunudur.

Şimdiye kadar dünya üzerinde atılmış ve ses getiren 300'den fazla golü sizlere tekrar atma şansı sunan Score! World Goals, futbolseverleri hem o eski günlere götürecek hem de onlara farklı bir futbol oyunu deneyimi sunacaktır.

Dünya kupaları, yerel ligler, şampiyonlar ligi maçları ve çok daha fazlası üzerinde atılan gollere ait gol pozisyonlarını baştan yaşayacağınız oyunda, ara paslar verecek, muz ortalar açacak, serbest vuruşlarda topu 90'a atacak, füze gibi şutlar çekecek ve futbol becerilerinizi konuşturacaksınız.

Her gün düzenli olarak yapılan günlük karşılaşmalarda önemli bir gol anını yaşayacak ve 3 farklı zorluk seviyesinde pozisyona en yakın golü atmaya çalışacaksınız.

Oyun içerisinde yer alan gol pozisyonlarını gerçeğine en yakın şekilde tamamlayarak kazanacağınız yıldızlar ve oyun parası sayesinde yeni bölümlerin klidini açabilir ve gollerinizi arka arkaya sıralamaya devam edebilirsiniz.

Mükemmel ses ve grafik efektlerine sahip olan oyunda bazı gol pozisyonları eminim ki birçoğunuzu zorlayabilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmanız durumunda ekranın sol ve sağ alt kısmında yer alan yardımcı öğelerden yararlanma şansına da sahipsiniz.

Tarihi tekrar yazmak ve golleri ardı ardına sıralamak için Score! World Goals'ı mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR