Seaport 4.0.3 (Android)

Seaport

Seaport
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Deniz üzerinden çeşitli nakliye işleri yapabileceğiniz keyifli bir simülasyon oyunudur.

Mobil oyun diyarının simülasyon bölümünde yer alan Seaport, gemiler aracılığı ile nakliye işi yapabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Güçlü bir gemi filosu ile deniz üzerindeki en büyük nakliye işini idare etmek, sandığınız kadar kolay olmayabilir. 

Kendi limanınızı inşa edebileceğiniz ve deniz üzerinden yük taşımacılığı yapabileceğiniz bu oyunda, devasa bir gemi koleksiyonu oluşturabilirsiniz. Basit teknelerden savaş gemilerine varana kadar birçok gemiye sahip olabilir ve tarihi gemileri satın alabilirsiniz. Küçücük bir balıkçı köyünü istikrarlı bir şekilde büyüterek, dünyanın en zengin liman şehri haline getirebilirsiniz.

Keşif çağından modern çağa kadar uzanan tarihi bir yolculuk sizleri bekliyor. Bilinmeyen yerleri keşfederek ticaret ağınızı genişletmenin yanı sıra, limanınızı geliştirmek için yeni binalar inşa edebilir ve malzemeler üretebilirsiniz. Ayrıca ünlü kaşifler ve denizcilerle sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Vikingler, korsanlar ve Romalıların yer aldığı konulu etkinlikler ile gücünüzü göstermenin zamanı geldi.

Gemi ile yük taşımacılığı yaparak ticarete atılabileceğiniz Seaport, Android ve İOS sürüme sahip tüm cihazlarda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eşsiz bir oyundur. 
 

YORUMLAR