Shadow Skate 1.0.5 (Android)

Shadow Skate

Shadow Skate
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shadow Skate, gölge karakteriniz ile birlikte kaykayınıza atlayın ve akrobatik hareketler yaparak puan kazanın.

Kaykay kullanmak oldukça zordur. Özellikle de kaykay ile hareket yapmak, bilmeyenler için neredeyse imkansızdır. Ama öğrenildiği zaman kaykay çok zevkli bir hobidir. Hatta kaykay ile yollar müsait olduğu durumlarda kısa mesafeli yolculuklar bile yapabilirsiniz. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Shadow Skate uygulaması size kaykay ile kayma fırsatı tanıyor.

Shadow Skate, gölge karakter ile birlikte kaykayda kaymanızı amaçlayan bir aksiyon oyunu. Bu oyunda kaykayınızla birlikte oyunun size gösterdiği parkurları geçmeye çalışıyorsunuz. Shadow Skate oyununda geçmeniz gereken parkurlar hiç basit değil. Parkur boyunca karşınıza birçok engel çıkacak. Bu engelleri ise kaykaydan inmeden geçmek zorundasınız.

Shadow Skate oyununda ekranda bulunan butonlara dokunarak karakterinize artistik hareketler yaptırabilirsiniz. Bu hareketleri yaptığınızda karakteriniz puan kazanacak. Kazandığınız puan ise oyundaki sıralamanız için oldukça önemli. Bu yüzden oyunu oynarken sürekli takla atmaya özen gösterin. Shadow Skate oyununda size verilen parkuru geçmeye çalışırken mutlaka kaykaydan düşeceksiniz. Kaykaydan düştüğünüzde ise oyuna en baştan başlamıyorsunuz. Geliştiriciler oyundan sıkılmamanız için yandığınızda sizi en yakın yerden oyuna başlatıyor.

Gerçek hayatta kaykay kullanmak istiyorsanız ama korkuyorsanız Shadow Skate oyununu indirin ve kaykay sürme keyfini yaşayın!

YORUMLAR