Shadow's Edge 1.0.0 (Android)

Shadow's Edge

Shadow's Edge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shadow's Edge, grafiti temasıyla hazırlanan macera oyunlarından en dikkat çekici olanıdır.

Shadow’s Edge, Android işletim sistemiyle yapılmış telefon ve tabletler için geliştirilen en yeni macera oyunlarından bir tanesidir.

Almanya merkezli Resonance House LLC isimli oyun stüdyosunun bir grup yazılımcısı ve çizeri tarafından karşımıza çıkarılan Shadow’s Edge, belki de bir daha göremeyeceğiniz bir temayla yapılmış durumda. Grafiti sanatı temasıyla hazırlanan oyun, bunu macera türüne uyarlayarak, daha önce hiç yapılmamış bir işin altına imzasını atıyor.

Shadow’s Edge’e girer girmez çok güzel duvar resimleriyle karşılaşıyoruz. Bunlar arasında dolaşırken bir anda karşımıza Guardian adı verilen bir karakter çıkıyor ve maceramız tam da buradan başlıyor. Bu karakter bize grafiti sanatının inceliklerini anlatılırken, bir yan da bizim en iyisi olmamız için çabalıyor ve bölümleri geçtikçe grafiti sanatında ilerleyerek, adından söz ettiren kişiler arasına girmeyi başarıyoruz. Farklı temasıyla dikkat çekmeyi başaran bu oyuna dair daha ayrıntılı bilgileriyse hemen aşağıda yer alan videoyu izleyerek alabilir ve oyunu ona göre değerlendirebilirsiniz.