Shapes

Shapes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Türk yapımı bir eşleştirme oyunu olan Shapes, övgüyü hakkeden bir kaliteye sahip.

Bir Türk yazılım grubu olan Astronot Games'te yer alan Muharrem Şenyil ve Deniz İntepe tarafından hazırlanan sade ve eğlenceli bir eşleştirme oyunu olan Shapes, minimalist estetiği başarılı bir şekilde aktarıyor. Monokrom bir arayüz üstüne eklenmiş olan renkli menü butonları ve oyun içi sembollerin profesyonel bir grafik ekibinden hazırlanmış olduğu ziyadesiyle belli olurken oyun içi dinamikler de vakit öldürmek isteyen ve çerezlik oyun arayanları fazlasıyla tatmin etmeyi başarıyor.

Ücretsiz olarak indirilebilen Shapes, uygulama içi satın alma ve reklamlar sayesinde oyun puanları almanızı sağlıyor. Bu puanlarla size birçok power up seçeneği sunuyor. Göze hitap eden yumuşak tasarımlı farklı sembollerin birleşimiyle puan kazandığınız oyun Candy Crush Saga'yı oldukça andırıyor ama arayüzdeki sadelik ve gözü ısıran tonlar oyun içerisinde daha keyifli bir deneyime sahip olmanızı sağlıyor.

Türk yapımı olsa da farklı ülkelerde de başarı yakalamaya çalışan iddialı bir oyun olan Shapes, 6 farklı dil seçeneğiyle bu konuda ne kadar istekli olduğunu gösteriyor. Facebook'taki arkadaşlarınıza davetiye gönderebileceğiniz oyun, bu ortam içerisinde de rekabete tutuşmanızı sağlıyor.

ARTILAR

Başarılı sadelik

Göz alıcı grafikler

Reklam ile oyun içi puan kazanma

EKSİLER

Uygulama içi satın alma