Ships of Battle: The Pacific 1.12 (Android)

Ships of Battle: The Pacific

Ships of Battle: The Pacific
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ships of Battle: The Pacific, Android telefon ve tablette ücretsiz oynanabilir gemi savaşı oyunu.

Ships of Battle: The Pacific, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz kaliteli görsel ve efektlere sahip gemi savaşı oyunu. Savaş gemisi, kruvazör, destroyer, uçak gemisi, denizaltı dahil satın alıp kullanabileceğiniz çok sayıda gemi mevcut.

İkinci Dünya Savaşı sırasında açık denizlerde gerçekleşen destansı savaşlara dahil olduğunuz simülasyon oyununda birçok savaş gemisi ve komutan yer alıyor. Oyunun güzel yanı savaşın sadece gemiler arasında geçmemesi. Düşman gemilerine topları ateşlerken havadan destek isteyebiliyorsunuz. Yani aksiyonun hiç dinmediği, nefes kesen tam bir deniz savaşı oyunu.

Gerçek bir deniz savaşı oyunu arayanların favorilerinden biri olacağını düşündüğüm Ships of Battle: The Pacific, kesinlikle büyük ekranlı telefon veya tablette oynanması gereken bir yapım. Çünkü oyun ekranı oldukça detaylı tasarlanmış. Sol üstte radar, sol altta yönlendirme butonları, sağ altta silahlar, orta altta sağlık durumunuz, sağ üstte görev detayları kısaca ekranın her yanında bir şey var.

YORUMLAR