Shipwreck 2D 1.4.1 (Android)

Shipwreck 2D

Shipwreck 2D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Shipwreck 2D denizlerde savaşmanıza imkan veren bir mobil oyundur

Shipwreck 2D deniz savaşlarından hoşlanıyorsanız beğeninizi kazanabilecek bir mobil savaş oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir gemi savaşı oyunu olan Shipwreck 2D oyunculara kendi savaş gemilerinin kaptanı olabilme ve denizlere açılarak düşmanlarıyla savaşabilme imkanı veriyor. Oyunda herşeye sıfırdan başlıyoruz. İlk olarak bir balıkçı teknesini kullanarak kaptanlık serüvenimize adım atıyoruz. Balıkçı teknemize silahlar taktıktan sonra ilk düşmanlarımızla karşılaşıyoruz. Oyunda görevleri tamamladıkça ve düşmanlarımızı yok ettikçe para kazanabiliyoruz. Bu parayı kullanarak yeni ve daha gelişmiş, daha güçlü savaş gemileri satın alabilmemiz mümkün. Ayrıca gemilerimizin kullandığı silahları da geliştirebiliyoruz ve yeni silah seçeneklerine sahip olabiliyoruz.

Shipwreck 2D oyun yapısı olarak side scrolller tarzında yani ekranda yatay olarak ilerlediğiniz bir oyun. Oyunda gemimiz ekran sağdan sola ilerlerken karşısına düşman gemileri çıkıyoruz. Bir yandan gemimizin ilerleyip geri gitmesini sağlıyoruz, diğer yandan düşmanlarımızın konumunu hesaplayarak roketlerimizi ve torpidolarımızı ateşliyoruz. Farklı dülman türlreine göre farklı silahları kullanmamız gerekebilmekte.

Shipwreck 2D basit 2 boyutlu grafiklere sahip. Çok detaylı bir oyun olmayan Shipwreck 2D'nin kolay bir şekilde oynanabileceği söylenebilir.

YORUMLAR