Shooting Champion 1.0.8 (Android)

Shooting Champion

Shooting Champion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

18. Asya Atıcılık Şampiyonasına hoşgeldiniz!

Klasik bir atıcılık oyunu olan Shooting Champion, vuruş teknikleriyle dikkat çekmeyi başarıyor. Aynı zamanda birden fazla atış sporu sunabilen oyunda Şampiyonanın birincisi olun ve puanları toplayın. Asya'nın en önemli turnuvalarından biri olan bu Jakarta Parade dünyasına hoşgeldiniz.

Hava tüfeği ve hedef vurma gibi birden fazla atış sporunu barındıran Shooting Champion'un oynanış stili gerçekten başarılı. Zamanlama yapabilme ve hedef alma konusunda alkışı hakeden yapımcı aynı zamanda bu sporlar sonucunda size altın, gümüş veya bronz madalya sunuyor. Bu anlamda gerçekçi bir turnuva havası sunabilen oyunda mutlaka herkesin keyfini çıkarabileceği olimpik atıcılık etkinliği bulunuyor.

Bunların dışında tekli veya çoklu oyun modu sunan yapımda, isterseniz tek bir sporda kapışabiliyorsunuz. İsterseniz de birden fazla sporda kendinizi kanıtlayabilir ve madalyaları toplayabilirsiniz. Ayrıca bonus oyunları oynayabilir ve rastgele düello atabilirsiniz. Hadi bu zorlu turnuvada atıcılık yeteneklerinizi kanıtlayın ve madalyaları toplayın!