Shuffle 1.0.6 (Android)
Shuffle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    43

  • Üretici

    Magma Mobile

Shuffle, Android cihazınızda yabancı kelime bilginizi test etmek amacıyla oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu.

Shuffle, Android telefon ve tabletler üzerinde oynanabilen kelime oyunları arasında. Magma Mobile imzasını taşımasıyla öne çıkan oyunda karışık dizilmiş harfleri doğru sıraya koyup kelimeleri bulmamız gerekiyor.

Android cihazlarda gerek tek başımıza, gerek arkadaşlarımızla, gerekse de online olarak oynayabildiğimiz çok sayıda kelime bulma oyunu var lakin hepsi aynı formatta olduğundan bir süre sonra sıkabiliyor ve alternatiflere yönelmek durumunda kalabiliyoruz. Shuffle oyununda harflerle dolu bir tabloda kelime bulmakla uğraşmıyor, hali hazırda var olan kelimeyle biraz oynuyoruz. Biraz daha açmam gerekirse; Oyunda toplam 5 kelime bulmamız isteniyor. Kelimelerin harfleri karışık şekilde veriliyor. Harflerin yeriyle tek tek oynayarak kelimeyi ortaya çıkarıyoruz. Oyunun zorluğu ise İngilizce kelime haznenize göre değişiyor diyebilirim. Yabancı kelime bilginize göre kolay, orta ve zorda oynamayı seçebiliyorsunuz. Bu noktada oyunun bir eksi yanından bahsetmek istiyorum. Kelimeleri oluşturan harfler renklerle belirtilmiş. Harfi kelimenin doğru yerine iliştirdiğimizde o harf mavi renge bürünüyor. Yanlış yaptığımızda puan kaybı yaşamadığımızdan harfleri deneme yanılma yoluyla da koyup bölümü atlayabiliyoruz.

Oyunda puan ve zaman üzerine kurulu iki mod bulunmakta. Başlangıçta bunlardan birini seçmemiz isteniyor. Sonrasında zorluk düzeyini seçip kelimeleri bulmaya başlıyoruz. Kelimeler hangi modu ve zorluk seviyesini seçersek seçelim çok basitten zora doğru giden bir düzen mevcut. Yani en kolayda da oynasanız bir süre sonra kelimeleri tek seferde bulmanız zorlaşıyor.

YORUMLAR