4 Pics 1 Word

4 Pics 1 Word

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 336
  • DOSYA BOYUTU 19 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Denham Software Solutions

4 Pics 1 Word diğer adıyla 4 Resim 1 Kelime oyunu, dikkat ve kelime bilgisi gerektiren harika bir Windows 8 oyunu.

4 Pics 1 Word, adından da anlayacağınız üzere 4 resim 1 kelime oyunu diğer bir deyişle resimli kelime bulmaca oyunu. Dört farklı resimdeki ortak noktayı bulup kelimeyi çıkarmaya çalıştığımız oyunda u anda 300’den fazla bölüm yer alıyor ve bu bölümler tahmin edeceğiniz üzere çok kolaydan aşırı zora doğru ilerliyor.

4 resim 1 kelime oyunu bildiğiniz üzere karşınıza gelen 4 resmi inceleyip ortak noktalarını bulup sihirli kelimeyi yazmaya yönelik bir bulmaca oyunu. Kelime haznenizi ölçen ve dikkat gerektiren bu oyun oynanış itibariyle oldukça basit. Tek yapmanız gereken resimleri inceleyip doğru harfleri birbir yerleştirmek ve kelimeyi girmek. Oldukça basit değil mi? Resimlerde ortak anlatılmak istenen şeyi bulmak ilk bölümlerde çok basit olsa da oyun ilerledikçe kelimeyi bulmak zorlaşıyor ve joker haklarınızı kullanmadan ilerlemeniz mümkün olmuyor. Joker haklarınız arasında doğru harflerden birini çıkarma ve tüm yanlış harfleri listeden kaldırma bulumakta. Zorlandığınız bölümlerde yardımınıza koşan bu yardımcı öğeleri gerçek para harcamadan, bölüm sonlarında kazandığınız altınları kullanarak alabiliyor ve anında kullanabiliyorsunuz.

4 resimdeki ipucunu yakalayarak kelimeyi bulmaya çalışacağınız bu oyunu İngilizce kelime bilginiz dar ise hiç indirmemenizi tavsiye ederim. Her ne kadar oyunun başında çıkan kelimeler basit olsa da 100. bölümden sonra doğru kelimeyi bulmak zorlaşıyor ve deneme yanılma yoluyla veyahut joker haklarınızı kullansanız dahi kelimeyi bulamıyorsunuz.

Kelime oyunlarından keyif alıyorsanız, ücretsiz olarak sunulan 4 Pics 1 Word oyununu Windows 8 tablet ve bilgisayarınıza indirip denemenizi tavsiye ederim.