Silly Sausage in Meat Land 1.0.4 (Android)

Silly Sausage in Meat Land

Silly Sausage in Meat Land
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    105

  • ÜRETİCİ

    Nitrome

Silly Sausage in Meat Land mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Silly Sausage in Meat Land ilginç bir kahramana ve yüksek eğlence sunan bir oyun yapısına sahip olan bir mobil platform oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Silly Sausage in Meat Land'da ana kahramanımız şapşal bir köpek. Köpeğimiz hiç öyle görünmese de aslında bir süper kahraman, süper yeteneğinin ise oldukça özel olduğunu belirtmekte fayda var. Normalde bir süper kahramandan gözlerinden lazer fırlatmasını, parmak işaretiyle şimşekler çaktırmasını beklersiniz. Şapşal köpeğimiz ise kendi poposunu koklayıp yalayabiliyor. Bunu gerçekleştirebilmesini sağlayan süper yeteneği ise dilediği kadar uzayabilmesi. Sosis şeklindeki kahramanımızın ne kadar şapşal olduğundan bahsetmiştik değil mi? Bize inanmadıysanız kahramanımızın bu fotoğrafı ne kadar şapşal olduğu hakkında size fikir verebilir:

Oyunda şapşal sosis-köpek kahramanımız et diyarına yolculuk ederek rüyalarındaki macerayı yaşamaya çalışıyor. Fakat önünde küçük ve keskin engeller bulunmakta. Bu bıçaklarla donatılmış dönen toplar kahramanımızın değerli eşyalara ulaşmasını zorlaştırıyor. Bu engelleri aşmak için ise kahramanımızın vücudunu esnetmesini ve farklı yollar izlemesini sağlıyoruz ve bölümleri geçmeye çalışıyoruz.

Silly Sausage in Meat Land'ın oynanışı Nokia 3310 gibi telefonlarda oynadığımız klasik Snake oyunu ile platform oyunu klasiği Mario'nun karşımı olarak tanımlanabilir. Kahramanımız SNake'teki yılan gibi uzarken Mario'daki borulara benzer boruların içerisinden geçip farklı noktalardan dışarı çıkabiliyor. Bölümleri geçmek için kahramanımızın esneme yeteneğini kullanırken boruların sunduğu geçitlerden faydalanmamız gerekiyor.

Sıkıldınız mı? Silly Sausage in Meat Land'da makara ve eğlence sizi bekliyor.

YORUMLAR