Skateboard Party 2 Lite 1.08 (Android)

Skateboard Party 2 Lite

Skateboard Party 2 Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Skateboard Party 2 Lite, telefon ve tabletlerde ücretsiz olarak oynanabilen popüler kaykay oyunudur.

Skateboard Party 2 Lite, Android telefon veya tabletinize ücretsiz yükleyerek oynayabileceğiniz 3 boyutlu grafiklere sahip bir kaykay oyunudur. Kaykayınızla dilediğiniz çılgın hareketi yapabileceğiniz oyunda hem kaykaycınızı hem de kaykayınızı özelleştirmeniz de mümkün.

Mobil cihazda oynayabileceğiniz en kaliteli kaykay oyunu diyebileceğim Skateboard Party 2’nin ücretsiz sürümünde yeteneklerinizi konuşturabileceğiniz 8 farklı pist bulunmakta. Bazen bir alışveriş merkezinde, bazen çatıda, bazen de parkta kendinizi bulabileceğiniz oyunda amacınız kaykayınızla olabildiğince tehlikeli hareketler yaparak yüksek puan elde etmek.

Her birinin kostümünü ve kullandığı kaykayı kişiselleştirebileceğiniz 9 farklı karakterle oynama şansı bulduğumuz oyunda mobilde ilk kez kaykay oyunu oynayanlar için tutorial bölümü bulunmakta. Bu bölümde kaykayınızla yapabileceğiniz en çılgın kombo hareketleri öğrenebilirsiniz. Pratik yaptıktan yani oyuna alıştıktan sonra dilerseniz kariyer modunu, dilerseniz de çevrimiçi çoklu oyuncu modunu seçebilir, adınızı en iyiler listenize yazdırabilirsiniz.

Görselleri ve oynanışı kadar gaza getiren lisanslı müzikleri ile de dikkatinizi çekecek bu kaykay oyununu kesinlikle oynamalısınız.

YORUMLAR