Skateboard Party 3 1.0.0 (Android)

Skateboard Party 3

Skateboard Party 3
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Skateboard Party 3 Greg Lutzka, Android cihazınızda oynayabileceğiniz en iyi kaykay oyunu.

Skateboard Party 3, ünlü kaykaycı Greg Lutzka’nın isminin geçtiği popüler kaykay oyununun üçüncüsü olarak Android platformunda yerini alıyor. Telefon ve tablette oynayabileceğiniz en kaliteli grafik ve gerçekçi oynanışa sahip kaykay oyunu diyebilirim.

Mobildeki kaykay oyunları arasında her yönden en başarılısı diyebileceğim Skateboard Party’nin devam oyunu profesyonel kaykaycı Greg Lutzka’nın ismini taşıyor. Serinin üçüncü oyununda yine yeteneklerimizi konuşturabildiğimiz tekil ve online modlar bulunuyor. Belli hareketleri yaparak başarım kazandığımız kariyer modu, herhangi bir sınırlama olmadan tüm becerilerimizi sergilediğimiz serbest stil, ister arkadaşlarımıza istersek te dünya genelinde tanımadığımız oyunculara meydan okuduğumuz çoklu oyuncu modu ve çılgın hareketler yaparak puan topladığımız pratik modu seçeneklerimiz arasında.

Kaykaycıların beğenisine sunulan lisanslı ürünler içeren oyunda özelleştirilebilir kontrol sistemi mevcut. Butonların yerini dilediğimizce değiştirip kendi oynanış stilimize göre ayarlayabiliyoruz. Bu noktada oyunun Nvidia Shield desteği sunduğunu da belirtmek gerek.